FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR
AFİŞLER

FOTOĞRAFLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Fotoğraflar

VİDEOLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Videolar

AFİŞLER

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Afişler

SINAVLAR
DERS PROG.
STAJ

SINAV TARİHLERİ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Sınav Tarihleri

DERS PROGRAMI

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Ders Programları

STAJ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Staj Bilgileri

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2018-19 GÜZ DÖNEMİ LİSANS DERS PROGRAMI

Tarih: 08/10/2018

COMMUNICATION FACULTY 2018-2019 FALL SEMESTER TIMETABLE
Course Code Course Name "Number of
Sections" Lecturer DATE TIME CLASS ROOM
ABSM 101 Int.to Business and Management I 1 Cemal Calicioglu Monday 15:00-18:00 A3.7
ABSM 101 Int.to Business and Management I 2 Kamil Kanipek Friday 9:00-12:00 TP 104
APRE 101 Introduction to Communication 1 Yosra Jarrar Monday 9:00-12:00 TP 205
APRE 101 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104
APRE201 Media Production 1 Ozen Cartal Tuesday 15:00-18:00 A1.10
APRE 201 Media Production 2 Kamil Kanipek Wednesday 5:00-18:00 TP 205
APRE 203 Reporting Techn. 1 Yosra Jarrar Friday 12:00-15:00 TP 206
APRE 203 Reporting Techn. 2 Ummu Bayraktar Wednesday 9:00-12:00 A1.10
APRE 205 Advertising Production 1 Shema Bukhari Monday 9:00-12:00 TP 206
APRE 205 Advertising Production 2 Mehmet Yayinoglu Thursday 15:00-18:00 TP 205
APRE 207 Sale Strategies 1 Feriha Dikmen Tuesday 12:00-15:00 TP 104
APRE 207 Sales Startegies 2 Aysegul Nacak Monday 12:00-15:00 TP 206

DPY 101 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104
DPY 103 Int.to Business and Management I 2 Kamil Kanipek Friday 9:00-12:00 TP 104
DPY 201 Int.to Economics I 2 Haluk Selman Tuesday 15:00-18:00 TP 104
DPY 203 Communication Sociology 2 Haluk Selman Monday 12:00-15:00 TP 205
DPY 205 Social Media and Statistic 2 Aysegul Nacak Thursday 12:00-15:00 TP 104
DPY 207 Int.to Political Science 2 Haluk Selman Wednesday 12:00-15:00 TP 104
DPY 209 Int to Social Media 2 Rasih Resat Wednesday 9:00-12:00 TP 206
DPY 301 Visual advertisıng Techniques 2 Mehmet Yayinoglu Tuesday 15:00-18:00 TP 206
DPY 303 Organizational Behaviour 2 Nimet Harmanci Friday 12:00-15:00 A1.10
DPY 305 Marketing Management 2 Kamil Kanipek Friday 15:00-18:00 TP 104
DPY 307 Human Resources Management 2 Kamil Kanipek Monday 15:00-18:00 TP 206
DPY 401 Promotion Management & Social Media 2 Kamil Kanipek Monday 9:00-12:00 A1.10
DPY 403 Management of Social Media 2 Ferhat Atik Tuesday 9:00-12:00 A1.10
DPY405 Graduation Project 1 2 Ummu Bayraktar Friday 9:00-12:00 GAUMedia-Spec
JRB 101 Basic Concepts of Journalism 2 Neriman Saygili Thursday 15:00-18:00 TP 206
JRB 103 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104
JRB 201 News Report Writing 2 Ali Baturay Tuesday 9:00-12:00 TP 104
JRB 203 Economics of Journalism 2 Pinar Eraslan Tuesday 15:00-18:00 TP 205
JRB 205 Creative Writing 2 Ferhat Atik Thursday 9:00-12:00 A1.10
JRB 207 Basic Photography 2 Timur Cengiz Monday 15:00-18:00 TP 104
JRB 209 International Communication 2 Haluk Selman Wednesday 15:00-18:00 TP 104
JRB 301 Human Rights and Journalism 2 Tutku Akter Thursday 12:00-15:00 TP 206
JRB 303 Research Methods for Social Sciences 2 Tutku Akter Monday 9:00-12:00 TP 104
JRB 305 Philosophy of Communication 2 Korkmaz Alemdar Friday 12:00-15:00 TP 205
JRB 307 Radio and TV Broadcasting I 2 Timur Cengiz Thursday 15:00-18:00 A1.10
JRB 309 New Communications Paradigms 2 Ferhat Atik Tuesday 12:00-15:00 A1.10
JRB310 Media and Culture 2 See Neriman Saygili
JRB 401 Journalism and Manipulation 2 Rasih Resat Thursday 9:00-12:00 TP 205
JRB 403 Political Communication 2 Neriman Saygili Tuesday 9:00-12:00 TP 206
JRB 405 Desktop Publishing I 2 Ali Baturay Wednesday 9:00-12:00 TP 205

PRE 101 Introduction to Communication 1 Yosra Jarrar Monday 9:00-12:00 TP 205
PRE 101 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104
PRE 103 (BUS101) Int.to Business and Management I 1 Cemal Calicioglu Monday 15:00-18:00 A3.7
PRE 103 Int.to Business and Management I 2 Kamil Kanipek Friday 9:00-12:00 TP 104
PRE 201 Int.to Political Science 1 Ilke Gurdal Wednesday 15:00-18:00 TP103
PRE 201 Intr.to Political Science 2 Haluk Selman Wednesday 12:00-15:00 TP 104
PRE 203 Communication Sociology 1 Serra Celebi Monday 15:00-18:00 TP 205
PRE 203 Communication Sociology 2 Haluk Selman Monday 12:00-15:00 TP 205
PRE205 Creative Writing 1 Shema Bukhari Thursday 12:00-15:00 TP 205
PRE 205 Creative Writing 2 Ferhat Atik Thursday 9:00-12:00 A1.10
PRE 209 ( ECON 101) Introduction to Economics I 1 Wajdi Kalifa Monday 9:00-12:00 A3.7
PRE 209 Introduction to Economics I 2 Haluk Selman Tuesday 15:00-18:00 TP 104
PRE 211 (BUS 205) Statistics I 1 Ikechukwu Nwaka Tuesday 9:00-12:00 HM4
PRE 211 Statistics I 2 Haluk Selman Thursday 15:00-18:00 TP 104
PRE 303 Research Methods of Social Science 1 Yosra Jarrar Thursday 9:00-12:00 TP 206
PRE 303 Research Methods of Social Science 2 Tutku Akter Monday 9:00-12:00 TP 104
PRE 305 Introduction to Journalism for PR 1 Yosra Jarrar Tuesday 12:00-15:00 TP 205
PRE 305 Introduction to Journalism for PR 2 Kamil Kanipek Wednesday 9:00-12:00 Tp 104
PRE 307 (BUS 301) Organizational Behavior 1 Serra Celebi Friday 15:00-18:00 TP 205
PRE 307 Organisational Behaviour 2 Nimet Harmanci Friday 12:00-15:00 A1.10
PRE309 (BUS303.1) Human Resources Management 1 Panteha Farmanesh Wednesday 15:00-18:00 A2.9
PRE 309 Human Resources Management 2 Kamil Kanipek Monday 15:00-18:00 TP 206
PRE311 (BUS315.2) Marketing Management 1 PELİN BAYRAM Wednesday 12:00-15:00 A2.9
PRE 311 Marketing Management 2 Kamil Kanipek Friday 15:00-18:00 TP 104
PRE 401 Promotion Management 1 Feriha Dikmen Tuesday 12:00-15:00 TP 104
PRE 401 Promotion Management 2 Aysegul Nacak Monday 12:00-15:00 TP 206
PRE403 PR Campaigns 1 Serra Celebi Tuesday 9:00-12:00 TP 205
PRE 403 PR Campaigns 2 Nimet Harmanci Wednesday 12:00-15:00 TP 205
PRE 405 Advertising Workshop 1 Shema Bukhari Monday 9:00-12:00 TP 206
PRE 405 Advertising Workshop 2 Mehmet Yayinoglu Thursday 15:00-18:00 TP 205

RTC 101 Introduction to Communication 1 Yosra Jarrar Monday 9:00-12:00 TP 205
RTC 103 Basic Concepts of Rd & TV 1 Ozen Cartal Monday 12:00-15:00 A1.10
RTC 201 Radio & TV Programming I 1 Ozen Cartal Tuesday 9:00-12:00 A1.9
RTC 211 (BUS211/ECON 101.2) Introduction to Economics 1 Wajdi Kalifa Monday 9:00-12:00 A3.7
RTC 214 History of World Cinema 1 Shema Bukhari Tuesday 12:00-15:00 TP 206
RTC 304 Technics of TV Production I 1 Ozen Cartal Wednesday 12:00-15:00 TP 206
RTC 304 Technics of TV Production I 2 Timur Cengiz Friday 11:00-14:00 GAUMedia Spec.
RTC 306 Conv. & Tech.of Interview 1 Yosra Jarrar Friday 12:00-15:00 TP 206
RTC 306 Conv. & Tech.of Interview 2 Ummu Bayraktar Wednesday 9:00-12:00 A1.10
RTC 307 Radio & TV News Writing 1 Shema Bukhari Friday 9:00-12:00 TP 206
RTC 307 Radio & TV News Writing 2 Ali Baturay Tuesday 9:00-12:00 TP 104
RTC 338 Visual Advertising Tech. 1 Shema Bukhari Monday 9:00-12:00 TP 206
RTC 338 Visual Advertising Tech. 2 Mehmet Yayinoglu Tuesday 15:00-18:00 TP 206
RTC 339 Research of Mass Media 1 Yosra Jarrar Thursday 9:00-12:00 TP 206
RTC 339 Research of Mass Media 2 Tutku Akter Monday 9:00-12:00 TP 104
RTC 407 Music Programs of Radio & TV 1 Ozen Cartal Friday 15:00-18:00 TP 206
RTC 407 Music Programs of Radio & TV 2 Ferhat Atik Thursday 12:00-15:00 A1.10
RTC 410 Hisory of Turkish Cinema 1 Ozen Cartal Wednesday 15:00-18:00 TP206
RTC 410 Hisory of Turkish Cinema 2 Timur Cengiz Friday 15:00-18:00 A1.10
RTC202 Radio & TV Programming 2 1 Ozen Cartal See Ozen
RTC321 Scenario 1 Shema Bukhari See Shema
RTC425 Film criticsm 1 Yosra Jarrar See Yosra
RTC428 Documentary Film 1 Shema Bukhari See Shema

RTCT103 History of World Cinema 2 To be announced
RTCT101 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104

MIB101 Introduction to Communication 2 Neriman Saygili Monday 12:00-15:00 TP 104
MIB103 Media Law (1) 2 Ferhat Atik Tuesday 12:00-15:00 A1.10

YMB103 Baisc Concepts of New Media 2 Rasih Resat Wednesday 9:00-12:00 TP 206
YMB101 Introduction to Social Media 2 Aysegul Nacak Thursday 12:00-15:00 TP 104

BYT101 Management of Printing 2 Ali Baturay Wednesday 9:00-12:00 TP 205
BYT105 Basic Design 2 Mehmet Yayinoglu Tuesday 15:00-18:00 TP 206
BYT107 Work and Workers Security 2 Ersin Siga Tuesday 12:00-14:00 Senate Hall

EGL101 Development of reading and writing skills 1& 6 Nancy Qaplan Thursday 9:00-12:00 TP 104
EFL101 English as a foreign language 5 Nancy Qaplan Friday 12:00-15:00 TP 104
ABSM105/PSYC100 (English) Introduction to Behavioral Science 1 4 Parisa Khoshkar Wednesday 12:00-15:00 A1.10
ABSM105/PSYC100/DPY 105 Turkish Introduction to Behavioral Science 1 5 Recep Rejepov Wednesday 12:00-15:00 A3.3
Section 1: English
Section 2: Turkish