FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR
AFİŞLER

FOTOĞRAFLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Fotoğraflar

VİDEOLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Videolar

AFİŞLER

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Afişler

SINAVLAR
DERS PROG.
STAJ

SINAV TARİHLERİ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Sınav Tarihleri

DERS PROGRAMI

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Ders Programları

STAJ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Staj Bilgileri

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

GAU İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2016-2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI / GAU COMMUNICATION FACULTY 2016 - 2017 SPRING SEMESTER TIME TABLE

Tarih: 14/02/2017
COMMUNICATION FACULTY 2016-2017 SPRING SEMESTER TIME TABLE
Course Code Course Name Number of
Sections
Lecturer DATE TIME CLASS ROOM
             
APRE 102 History of Communication 2 Neriman Saygili Tuesday 16:00-19:00 TP 104
APRE 102 History of Communication 1 Ayman Kole Monday 15:00-18:00 TP 206
APRE 202 Media Production for PR 1 Ayman Kole Wednesday 12:00-15:00 TP 104
APRE 202 Media Production for PR 2 Feriha Dikmen Monday 12:00-15:00 TP 104
APRE 204 Practice of PR 2 Feriha Dikmen Wednesday 12:00-15:00 TP 205
APRE 204 Practice of PR 1 Yosra Jarrar Tuesday 12:00-15:00 TP 206
APRE 206 Practice of Advertising 2 Nimet Harmanci Thursday 9:00-12:00 TP 104
APRE 206 Practice of Advertising 1 Shema Bukhari Monday 9:00-12:00 TP 205
APRE 208 Tactics of Selling 2 Nimet Harmanci Thursday 15:00-18:00 TP 104
APRE 208 Tactics of Selling 1 Yosra Jarrar Friday 9:00-12:00 TP 206
             
             
COMP 104  Int. To Comp and Inf. System II (SERVIS DERSI) 2        
             
DPY 102   History of Communication 2 Neriman Saygili Tuesday 16:00-19:00 TP 104
DPY 104 işletmeye Giriş II(BUSINESS FAC)          
DPY 202 Introduction to PR 2 Feriha Dikmen Wednesday 15:00-18:00 TP 205
DPY 204 Social Media Wriitng 2 Ali Baturay Tuesday 9:00-12:00 TP 104
DPY 206 Media Law 2 Haluk Suleman Monday 15:00-18:00 TP 104
DPY 208 New Media Journalism 2 Ummu Bayraktar Thursday 10:00-13:00 TP 205
DPY 210 Social Media Design 2        
DPY 302 Social Media and Enterpreneurship 2 Nikoloas Stelya Friday 12:00-15:00 TP 205
DPY 304 Social Media in Organisations 2 Ferhat Atik Friday 12:00-15:00 A 1.10
DPY 306 E-Marketing 2        
DPY 308 Media and Culture 2 Neriman Saygili Wednesday 16:00-19:00 TP 104
DPY 402 Cyber Culture 2 Neriman Saygili Wednesday 16:00-19:00 TP 104
             
EGL 102 Development of Writing Skills (SERVIS DERSI) 8        
             
JRB 102 Basic Concepts of Journalism 2 Ummu Bayraktar Monday 10:00-13:00 A 1.10
JRB 104 Media Ethics 2 Ummu Bayraktar Wednesday 10:00-13:00 A 1.10
JRB106 History of Communication 2 Neriman Sayigli Tuesday 16:00-19:00 TP 104
JRB 201 Practice of Journalism 2 Ummu Bayraktar Tuesday 10:00-13:00 TP 104
JRB 204 Media Law 2 Haluk Suleman Monday 15:00-18:00 TP 104
JRB 206 Sociology of Communication 2 Haluk Suleman Wednesday 9:00-12:00 TP 104
JRB 208 Practice of Basic Photography 1 Timur Cengiz Friday 15:00-18:00 Millennium
JRB 301 Media and Culture 2 Neriman Sayigli Wednesday 16:00-19:00 TP 104
JRB 302 Theories of Mass Communication 2 Haluk Suleman Monday 9:00-12:00 TP 104
JRB 202 Writing and Debate for Journalism 2 Nikoloas Stelya Tuesday 12:00-15:00 A1.10
JRB 304 Interactive Communication & Education 2 Nikoloas Stelya Thursday 15:00-18:00 A1.10
JRB 308 Radio and Tv Broadcasting 2 Timur Cengiz Monday 15:00-18:00 Millennium
JRB 306 Media Planning 2 Feriha Dikmen Monday 12:00-15:00 TP 104
JRB 402 Graduation Project 2 Nikoloas Stelya Tuesday 15:00-18:00 TP 205
JRB 404 Ethics and Research in Journalism 2 Ummu Bayraktar Friday 10:00-13:00 TP 104
JRB 406 Desktop Publication II 2 Ali Baturay Wednesday 9:00-12:00 TP 206
             
             
     
 
     
 
     
PRE 102 History of Communication 2 Neriman SAYGILI Tuesday 16:00-19:00 TP 104
PRE 102 History of Communication 1 Ayman KÖLE Monday 15:00-18:00 TP 206
PRE 106  işletmeye Giriş II(BUSINESS FAC)          
PRE 106  Int. To Business Management II (BUSINESS FAC) 1        
PRE 202 Introduction to PR 1 Yosra Jarrar Tuesday 12:00-15:00 TP 206
PRE 202 Introduction to PR 2 Feriha DİKMEN Wednesday 12:00-15:00 TP 205
PRE 210 Advertising Design 2 Nimet HARMANCI Thursday 9:00-12:00 TP 206
PRE 212 News Report Writing 1 Yosra Jarrar Thursady 12:00-15:00 TP 206
PRE 212 News Report Writing 2 Ali BATURAY Tuesday 9:00-12:00 TP 104
PRE 210 Advertising Design 1 Shema Bukhari Monday 9:00-12:00 TP 205
PRE 206 Media Law 2 Haluk SELMAN Monday 15:00-18:00 TP 104
PRE 206 Media Law 1 Martin GANSINGER Tuesday 15:00-18:00 TP 206
PRE 208 Diction and Debate 2 Ferhat Atık Thursady 15:00-18:00 TP 205
PRE 208 Diction and Debate 1 Ayman KÖLE Friday 12:00-15:00 TP 205
PRE 302 Theories of Mass Communication 2 Haluk SELMAN Monday 9:00-12:00 TP 104
PRE 302 Theories of Mass Communication 1 Shema Bukhari Tuesday 9:00-12:00 TP 206
PRE 304 Organizational Behavior 2 Nimet HARMANCI Monday 12:00-15:00 TP 205
PRE 304 Organizational Communication(BUSINESS FAC) 1        
PRE 308 Consumer Behaviour (BUSINESS FAC) 1        
PRE 306 Media Planning 1 Ayman KÖLE Wednesday 12:00-15:00 A1.10
PRE 308 Consumer Behaviour  2 Nimet HARMANCI Thursday 15:00-18:00 TP 104
PRE 408 Communication Ethics 1 Yosra Jarrar Wednesday 9:00-12:00 TP 205
PRE 408 Communication Ethics 2 Ummu Bayraktar Wednesday 10:00-13:00 A 1.10
PRE 404 Publicity 2 Feriha DİKMEN Tuesday 9:00 - 12:00 TP 205
PRE 404 Publicity 1 Shema Bukhari Thursday 9:00-12:00 TP 206
PRE 406 Personal Selling 2 Nimet HARMANCI Thursday 15:00-18:00 TP 104
PRE 406 Personal Selling 1 Yosra Jarrar Friday 9:00-12:00 TP 206
             
RTC 102 History of Communication 2 Neriman Sayigli Tuesday 16:00-19:00 TP 104
RTC 102 History of Communication 1
Ayman KÖLE
Monday 15:00-18:00 TP 206
RTC 112 News Writing 2 Ali BATURAY Tuesday 9:00-12:00 TP 104
RTC 112 News Writing 1 Yosra Jarrar Thursday 12:00-15:00 TP 206
RTC 202 Radyo TV Programcılığı II 2        
RTC 202 Radio and TV Programming II 1 Martin GANSINGER Monday 12:00-15:00 TP 206
RTC 203 Camera Practice 1 Ayman KÖLE Tuesday 12:00-15:00 TP 205
RTC 203 Camera Practice 2 Timur CENGİZ Tuesday 15:00-18:00 Millennium
RTC 235 Diction and Debate 2 Ferhat Atık Thursday 15:00-18:00 TP 205
RTC 235 Diction and Debate 1 Ayman KÖLE Friday 12:00-15:00 TP 205
RTC 305 TV Production TV Techniques II 1 Martin GANSINGER Friday 13:00-15:00 TP 206
RTC 305 TV Production TV Techniques II 2 Dervish Zaim Frıday 12:00-18:00 TP 104
RTC 308 Application of Assembling 2 Timur CENGİZ Monday 15:00-18:00 Millennium
RTC 308 Application of Assembling 1 Martin GANSINGER Wednesday 15:00-18:00 TP 206
RTC 312 Radio and TV Announcing 1 Shema Bukhari Wednesday 12.00-15:00 TP 206
RTC 312 Radio and TV Announcing 2 Ummu Bayraktar Friday 14:00-17:00 GAU TV
RTC 321 Scenario 1 Ayman KÖLE Thursday 1500:18:00 TP 206
RTC 321 Scenario 2 Ferhat Atık Monday 12:00-15:00 A1.10
RTC 332 Theories of Mass Communication 1 Shema Bukhari Tuesday 9:00-12:00 TP 206
RTC 332 Theories of Mass Communication 2 Haluk SELMAN Monday 9:00-12:00 TP 104
RTC 408 Media Ethics 1 Yosra Jarrar Wednesday 9:00-12:00 TP 205
RTC 408 Media Ethics 2 Ummu Bayraktar Wednesday 10:00-13:00 A1.10
RTC 425 Film Analysis and criticism 1 Yosra Jarrar Monday 9:00-12:00 TP 206
RTC 425 Film Analysis and criticism 2 Ferhat Atık Saturday 9:00-15:00 TP 104
RTC 427 TV Studio Management 1 Martin GANSINGER Wednesday 15:00-18:00 TP 206
RTC 427 TV Studio Management 2 Timur CENGİZ Tuesday 15:00-18:00 Millennium
RTC 428 Documentary Films 2 Ferhat Atık Friday 9:00-12:00 TP 205
RTC 428 Documentary Films 1 Shema Bukhari Friday 12:00-15:00 TP 206
SOCY 100 Davranış Bilimleri II (SERVIS DERSI) 1        
SOCY 100 Davranış Bilimleri II (SERVIS DERSI) 2        
             
Section 1: English            
Section 2: Turkish