FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR
AFİŞLER

FOTOĞRAFLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Fotoğraflar

VİDEOLAR

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Videolar

AFİŞLER

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Afişler

SINAVLAR
DERS PROG.
STAJ

SINAV TARİHLERİ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Sınav Tarihleri

DERS PROGRAMI

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Ders Programları

STAJ

Girne American Universitesi İletişim Fakültesi
Staj Bilgileri

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

GAU İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI / GAU COMMUNICATION FACULTY 2015 - 2016 SPRING SEMESTER TIME TABLE

Tarih: 16/02/2016
COMMUNICATION FACULTY 2015 - 2016 SPRING SEMESTER TIME TABLE
Ders Kodu - Course Code Ders Adı - Course Name Şube - Section  Öğretim Üyesi - Instructor Gün - Date Saat - Time Sınıf - Classroom
ABSM102 Intr.to Buss.and Management 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Wednesday 12.00-15.00 H3 
ABSM102 Intr.to Buss.and Management 1 Inst.İlker CINGILLIOĞLU Tuesday 12.00-15.00 TP302
ABSM106 Intro.to Behavioural Sciences II 2 Inst.Şerife İNCİRLİLİ Thursday-Friday 12.00-15.00 M207
ACOM102 Computer II 1        
APRE102 History of Communication 2 Assoc.Prof.Dr.Neriman SAYGILI Tuesday 16.00-19.00 A 3.1
APRE102 History of Communication 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Friday 09.00-12.00 M213
APRE202 Media Production for PR 1 Inst.Nimet HARMANCI Tuesday 09.00-12.00 M109
APRE202 Media Production for PR 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Tuesday 09.00-12.00 M102
APRE204          Practices for PR 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Monday 09.00-12.00 A 3.1
APRE204          Practices for PR 1 Inst.Nimet HARMANCI Wednesday 15.00-18.00 M212
APRE206 Advertising Design 1 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Thursday 12.00-15.00 M213
APRE206 Advertising Design 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Monday 15.00-18.00 M207
APRE208 Tactics of Selling 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Friday 15.00-18.00 M212
APRE208 Tactics of Selling 1 Inst.Nimet HARMANCI Monday 15.00-18.00 M212
BİL102 İletişimde Bilgisayar Kullanımı 2        
CF102 Introduction to Political Science 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Tuesday 09.00-12.00 M207
CF102 Introduction to Political Science 1 Inst.Hasibe ŞAHOĞLU Friday 09.00-12.00 TP302
CF104 Intr.to Behavioural Sciences II 2 Inst.Şerife İNCİRLİLİ Thursday-Friday 12.00-15.00 M207
CF104 Intr.to Behavioural Sciences II 1 Inst.Feyza BHATTI Wednesday 12.00-15.00 LR1
CF 301 Effective Communication 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Thursday 09.00-12.00 M 207
CF206 News Collecting and Editing Techniques 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 09.00-12.00 M207
CMP102 Introduction to Comp.&Inf.Sys.II 2        
CMP102 Introduction to Comp.&Inf.Sys.II 1        
COMP104 Computer II 1        
DPY102 History of Communication 2 Assoc.Prof.Dr.Neriman SAYGILI Tuesday 16.00-19.00 A 3.1
DPY104 Intr.to Buss.and Management 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Wednesday 12.00-15.00 H3 
DPY104 Intr.to Buss.and Management 1 Inst.İlker CINGILLIOĞLU Tuesday 12.00-15.00 TP302
DPY106 Intro.to Behavioural Sciences II 2 Inst.Şerife İNCİRLİLİ Thursday-Friday 12.00-15.00 M207
DPY202 Intro.to Public Relations 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Monday 09.00-12.00 A 3.1
DPY204 Social Media Writing 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Wednesday 12.00-15.00 M102
DPY206 Media Law 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Tuesday 12.00-15.00 M207
DPY210 Social Media Design   Inst. Merve Varışlı      
DPY208 New Media Journalism 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 09.00-12.00 M207
EFL102 Yazma Becerilerini Geliştirme 2        
EGL102 English II 8 Inst. Senar Kilis Wednesday 15.00-18.00 H3
EGL102 English II 9 Inst. Senar Kilis Thursday 09.00-12.00 A 3.7
JRB102 Basic Concepts of Journalism 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Wednesday 09.00-12.00 M109
JRB104          Media Ethics 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Monday 09.00-12.00 M212
JRB104          Media Ethics 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Tuesday 12.00-15.00 M109
JRB106          History of Communication 2 Assoc.Prof.Dr.Neriman SAYGILI Tuesday 16.00-19.00 A 3.1
JRB106          History of Communication 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Friday 09.00-12.00 M213
JRB110 History of Journalism 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Wednesday 09.00-12.00 M109
JRB202 Writing and Debate for Journalism 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Thursday 09.00-12.00 M207
JRB204          Media Law 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Tuesday 12.00-15.00 M207
JRB208          Practices of Basic Photography 2 Inst.Timur CENGİZ Tuesday 09.00-12.00 A 3.1
JRB210          Practises of Journalism I 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Friday 15.00-18.00 M213
JRB210          Practises of Journalism I 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 09.00-12.00 M207
JRB212 Applied Journalism 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 12.00-15.00 M207
JRB214 Media & Culture 2 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Monday 12.00-15.00 M212
JRB302          Theory of Mass Communication 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Monday 09.00-12.00 M207
JRB304          Interactive Communication and Education 1        
JRB304          Interactive Communication and Education 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Thursday 15.00-18.00 M109
JRB306          Media Planning 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Tuesday 09.00-12.00 M102
JRB308 Radio & TV Broadcasting II 2 Inst.Timur CENGİZ Wednesday 09.00-12.00 M212
JRB308 Radio & TV Broadcasting II 1 Dr.Ayman KÖLE Thursday 15.00-18.00 M213
JRB310          Media & Culture 2 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Monday 12.00-15.00 M212
JRB402          Graduation Project 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Friday 09.00-12.00 M207
JRB404          Ethics & Research in Journalism 1        
JRB404          Ethics & Research in Journalism 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Thursday 09.00-12.00 M109
JRB406          Desktop Publishing II 1        
JRB406          Desktop Publishing II 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 12.00-15.00 M207
NH002 National History 2        
NH002 Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi II 2        
PRE102          History of Communications 2 Assoc.Prof.Dr.Neriman SAYGILI Tuesday 16.00-19.00 A 3.1
PRE102          History of Communications 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Friday 09.00-12.00 M213
PRE104 Basic Principles of Advertising 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Monday 12.00-15.00 M207
PRE104 Basic Principles of Advertising 1 Inst.Nimet HARMANCI Thursday 12.00-15.00 M109
PRE106 Intr.to Buss.and Management 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Wednesday 12.00-15.00 H3 
PRE106 Intr.to Buss.and Management  1 Inst.İlker CINGILLIOĞLU Tuesday 12.00-15.00 TP302
PRE202          Introduction to Public Relations 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Monday 09.00-12.00 A 3.1
PRE202          Introduction to Public Relations 1 Inst.Nimet HARMANCI Wednesday 15.00-18.00 M212
PRE214 Admn.Sciences and Admn.Appro.in PR 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Tuesday 09.00-12.00 M213
PRE206          Media Law 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Tuesday 09.00-12.00 M212
PRE206          Media Law 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Tuesday 12.00-15.00 M207
PRE208          Diction and De Bate 1 Dr.Ayman KÖLE Monday 12.00-15.00 M212
PRE208          Diction and De Bate 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Thursday 09.00-12.00 M207
PRE210          Advertising Design 1 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Thursday 12.00-15.00 M213
PRE210          Advertising Design 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Monday 15.00-18.00 M207
PRE212 News Report Writing 2 Inst.Ali BATURAY         Wednesday              09.00-12.00 M207
PRE212 News Report Writing 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Friday 15.00-18.00 M207
PRE216 Integrated Marketing Communication 2 Inst.Nimet HARMANCI Friday 09.00-12.00 M102
PRE302          Theories of Mass Communication 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Monday 09.00-12.00 M207
PRE302          Theories of Mass Communication 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Thursday 12.00-15.00 M212
PRE304          Communication in Organization 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Tuesday 15.00-18.00 M207
PRE304          Communication in Organization 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Wednesday 12.00-15.00 M213
PRE306          Media Planning 1 Inst.Nimet HARMANCI Tuesday 09.00-12.00 M109
PRE306          Media Planning 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Tuesday 09.00-12.00 M102
PRE308          Consumer Behaviour 1 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Wednesday 15.00-18.00 M109
PRE308          Consumer Behaviour 2 Inst.Nimet HARMANCI Wednesday 12.00-15.00 M212
PRE404          Publicity 2 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Friday 15.00-18.00 M212
PRE404          Publicity 1 Inst.Nimet HARMANCI Monday 15.00-18.00 M212
PRE406          Personal Selling 2 Inst.Nimet HARMANCI Monday 15.00-18.00 M212
PRE406          Personal Selling 1 Assist.Prof.Dr.Feriha DİKMEN Friday 15.00-18.00 M212
PRE408          Media Ethics 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Monday 09.00-12.00 M212
PRE408          Media Ethics 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Tuesday 12.00-15.00 M109
RTC102          History of Communications 2 Assoc.Prof.Dr.Neriman SAYGILI Tuesday 16.00-19.00  A 3.1
RTC102          History of Communications 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Friday 09.00-12.00 M213
RTC104 Comparative Radio and TV Systems 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Monday 12.00-15.00 M109
RTC104 Comparative Radio and TV Systems 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Tuesday 15.00-18.00 M212
RTC112          News Report Writing 1 Assist.Prof.Dr.Martin GANSINGER Friday 15.00-18.00 M213
RTC112          News Report Writing 2 Inst.Ali BATURAY Wednesday 09.00-12.00 M207
RTC202          Radio, TV and Programming II 2 Inst.Timur CENGİZ Wednesday 09.00-12.00 M212
RTC202          Radio, TV and Programming II 1 Dr.Ayman KÖLE Thursday 15.00-18.00 M213
RTC203          Camera Application 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Wednesday 09.00-12.00 M213
RTC203          Camera Application 2 Inst.Timur CENGİZ Wednesday 15.00-18.00 M213
RTC235          Diction and Debate 1 Dr.Ayman KÖLE Friday 09.00-12.00 M109
RTC235          Diction and Debate 2 Assoc.Prof.Dr.Remziye TERKAN Thursday 09.00-12.00 M207
RTC305          Techniques of TV Production II 1 Dr.Ayman KÖLE Tuesday 12.00-15.00 M212
RTC305          Techniques of TV Production II 2 Inst.Timur CENGİZ Thursday 09.00-12.00 M212
RTC308          Application of Assemling 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Wednesday 09.00-12.00 M213
RTC308          Application of Assemling 2 Inst.Timur CENGİZ Wednesday 15.00-18.00 M213
RTC312          Radio, TV Announcing 1 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Monday 09.00-12.00 M109
RTC312          Radio, TV Announcing 2 Dr.Ümmü BAYRAKTAR Friday 09.00-12.00 M109
RTC321          Scenario 1 Dr.Ayman KÖLE Friday 09.00-12.00 M212
RTC321          Scenario 2 Inst.Timur CENGİZ Thursday 15.00-18.00 M212
RTC332          Theories of Mass Media 2 Assist.Prof.Dr.Haluk SELMAN Monday 09.00-12.00 M207
RTC332          Theories of Mass Media 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Thursday 12.00-15.00 M212
RTC425          Film, Criticism and Analysis 2 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Tuesday 15.00-18.00 M213
RTC425          Film, Criticism and Analysis 1 Dr.Ayman KÖLE Friday 15.00-18.00 M109
RTC427          TV Studio Management 1 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Monday 15.00-18.00 M213
RTC427          TV Studio Management 2 Inst.Timur CENGİZ Monday 15.00-18.00 M213
RTC428          Documentary Film 2 Assist.Prof.Dr.Davita GÜNBAY Wednesday 15.00-18.00 M207
RTC428          Documentary Film 1 Dr.Ayman KÖLE Thursday 09.00-12.00 M213
SOC100 Intro.to Behavioural Sciences II 1 Inst.Feyza BHATTI Wednesday 12.00-15.00 LR1
SOC100 Intro.to Behavioural Sciences II 2 Inst.Şerife İNCİRLİLİ Thursday-Friday 15.00-18.00 M207